— FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA PRO OHŘEV VODY —


Získejte moderní a ekologickou technologii téměř ZDARMA a šetřete své náklady na energie díky dotacím!


Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám light si můžete pořídit vlastní fotovoltaickou elektrárnu pro ohřev vody téměř ZDARMA

Nabídku mohou využít domácnosti (vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, nebo trvale obývané rekreační stavby), pokud jsou všichni její členové příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně, nebo pobírali v období od 12. 9. 2022 příspěvek na bydlení. 


V případě, že nesplňujete výše zmíněné podmínky, nezoufejte. Jsme schopni Vám zajistit systém pro fotovoltaický ohřev vody s využitím dotací  ve výši 50.000,- Kč.

Snižte své účty za elektřinu a šetřete výdaje za ohřev vody. Získejte ekologické zařízení za téměř nulové náklady! Se žádostí o dotaci a jejím načerpáním Vám pomůžeme a vše s Vámi vyřídíme.

— Jak to celé funguje? —


Podmínkou instalace nabízené sestavy je vlastní elektrický bojler. Naše elektrárna funguje v ostrovním režimu, tedy bez připojení do distribuční sítě. 

Na střechu Vám nainstalujeme fotovoltaické panely, z nichž bude vyrobená energie efektivně přivedena přímo do Vašeho bojleru. Solární měnič automaticky sleduje teplotu vody v bojleru a následně pak ohřívá vodu buď přímo z FV panelů, nebo dohřívá z připojené elektrické sítě. Na displeji je pak možné orientačně sledovat aktuální teploty vody, napětí a proudu od FV panelů a celkovou vyrobenou energii z FV panelů. 

Nabízíme Vám solární minielektrárnu o výkonu 2,275 kWp:

počet panelů: 5 (Canadian Solar CS6L)

solární měnič: SSY Sun Money /  SOLAR KERBEROS

Cena zařízení včetně dopravy a montáže: 90 425 Kč

Dotace NZÚ light: 90 000 Kč

Vaše cena: 425,- Kč


Cena nezahrnuje úpravu elektroinstalace, která bude kalkulována dle skutečně provedených prací.

Jsme partnerem SOLAR KERBEROS

Více informací zde:

ANREX s.r.o., Slavkov u Brna 1e, 684 01,  +420 602 864 151
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!